Jak odstranit potíže s pitomci? Ten druhý je pitomec, co dělá jednu pitomost za druhou od narození do smrti, pokud jsou rodiče pitomci tak logicky i jejich děti jsou pitomci, v minulosti zde bylo mnoho naivních snah řešit problém s tím že je ten druhý pitomec ale ukázalo se vždy že problém řešíme jenom povrchně, a proto jej nemůžeme optimálně trvale vyřešit. Nejsou pitomci, tak nejsou logicky už s pitomci problémy, to je optimální řešení všech problémů s pitomci.

Nahradíme lidi globálně trvale za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty, vše je zde evolučně jenom dočasným experimentem, protože evoluce nahrazuje neustále chybné za správné a staré za nové. Už bylo dost ubohé populistické reklamy, která dělala velmi dlouhou dobu všude z lidí pitomce, reklama má základy v tom, že z dálky čerti vypadají jako andělé, čin čertům dobře a peklem se ti odmění.

Konzumní očistec byl a bude vždy plný pitomých čertů, co myslí jenom na samé čertoviny. Nejsou zde čerti, tak zde není ani konzumní očistec, z hříšného čerta nikdo svatého anděla neudělá! Odsuneme globálně lidi z civilizace do rezervace a zde oddělíme muže od žen, aby se nám už lidi nerozmnožovali jako invazní egoistický druh.

Nejde rozhodně o diskriminaci lidí, jde zde o to, že se chybné nahradí za správné a staré za nové. Všechny snahy o to, aby se člověk stal dokonalým robotem, který pracuje v zaměstnání jako robot na baterky, jsou naivní a marné! Lidí je všude jako sraček a ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole, proto život lidí stojí za hovno, protože každý má v hlavě díky reklamě nasráno.