Optimální programování

Každé programování používá k programování programovací jazyk, pomocí programovacího jazyku probíhá komunikace mezi systémem a programátorem, programovací jazyky procházejí rychlým evolučním vývojem, a tak to co před deseti lety byl populární programovací jazyk to dneska je jazyk který se už běžně nepoužívá.

Abychom se dobře mohli naučit jakýkoli jazyk tak s tím musíme začít už jako malé děti, jaký je náš začátek života takový je i náš osud, jak dopřát dětem možnost se naučit optimálnímu programování, aby se z nich stali v dospělosti vrcholoví programátoři.

Profesionální práce s malými dětmi je dlouhodobá nejistá investice, a proto bohužel dochází k tomu, že z dětí vychováváme většinou pitomé ubožáky. Programy vznikají z programů, tak jako knihy vznikají z knih, proč něco pracně draho a dlouho vymýšlet, když je to možné rychle a levně zkopírovat.

Čas a prostor ve kterém existujeme je naprogramovaný evolucí už mnoho miliónů let, každý živý systém je materiálem na evoluční pokusy i ty jsi materiálem na evoluční pokusy! Programování je experimentování a testování, z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál!

Podívejme se na ideologické programy, které z lidí dělají stádo ovcí, které ovládají pastýři pomocí svých psů, programování je o manipulaci se systémem, často dochází k tomu, že manipulace optimálně nefunguje, protože jsou v programu chyby a provozovatel programu nedokáže chyby opravit, komu není rady tomu není ani pomoci.

Podívejme se na dogmatické totality, které ovládali lidi pomocí násilí, a to nakonec vždy jistě skončilo zánikem dogmatické totality, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, stejně to funguje i v přírodě. Je snadné programovat násilně život lidem a je těžké programovat počítače, protože počítače netolerují programátorům amatérské chyby a tvrdě je za chyby trestají tím, že nefungují.

Podívejme se na informace, které jsou zaznamenané na papíře nebo na internetu, informace nás mají logicky informovat, abychom amatérsky nechybovali, to je naivní teorie, v praxi je zde mnoho informací, které nás záměrně chybně informují, a tak chybujeme, podívejme se třeba na informace o pandemii, které z nás dělají pitomce, pandemie nejsou nic nového pod sluncem je to jako počasí, které se neustále mění a nikdo nám nenutí; léky, očkování, respirátory, nová pravidla atd. proti špatnému počasí!

Pokud policie pronásleduje zločince a teroristy, tak by měla policie i pronásledovat ty co využívají propagandu a reklamu k tomu, aby z lidí dělali pitomce, pro nikoho by nebyla výjimka nebo imunita, podívejme se na svaté knihy, které mnoho století dělají z lidí pitomce, zde globálně selhala cenzura, která nebere sekty a náboženství jako tvrdé drogy, které je třeba globálně eliminovat.            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *