Evoluce neustále nahrazuje staré za nové, a tak dochází i k přeprogramování systému, je to celé o vytvoření a nastavení, zájem velikého je nad zájmem malého, bylo a bude, vše je tak zde hra podle pravidel, jde o to, jaká je to hra a jaká jsou pravidla. Čím evolučně vyspělejší je řídící systém tím obtížnější je přeprogramování systému, vše, co vypadá jako živé to jsou jenom naprogramované stroje, dokonce i lidský mozek je naprogramovaný stroj.

S příchodem počítačů a později internetu můžeme snadněji porozumět tomu, jak funguje naše tělo a náš mozek. Pokud je zde pandemie, která předčasně ukončuje naši existenci tak jde vlastně o snadné kopírování chybného programu a selhání našeho kontrolního imunitního systému, který by měl chybné programy optimálně eliminovat.

Ve skutečnosti nejsme lidi, ale jsme naprogramovanými roboty, co se umí geneticky rozmnožovat a problém je v tom že při rozmnožování se kopírují genetické chyby, a tak se ocitáme v začarovaném kruhu degenerace, a tak nás eliminují snadno pandemie a nemoci. Potřebujeme lidi vyrábět průmyslově a vyrobený člověk bude vychován autonomními roboty tak aby nelhal a nekradl, podívejte se na mravence zde je ukázka optimální průmyslové výroby otroků, se kterými nejsou problémy.            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..