Rubriky
Diktatura

Optimální organizace systémů

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Základem je kontrola, funguje jenom to co je pod kontrolou, zde se dostáváme k parazitům co nejsou pod kontrolou, a tak narušují optimální organizaci systémů, války v nahotě odhalují selhání kontroly u naší konzumní civilizace. Všechny snahy o to aby se lidi chovali normálně jsou naivní, každý člověk je do něčeho blázen, nikdy na světě nebyl normální člověk a nikdy zde ani normální člověk nebude.

Přichází nová digitální doba, ve které není pro lidi práce, protože zde jsou počítače a stroje, co nahrazují lidi. Co ale uděláme s nepřizpůsobivými příživníky co lžou a kradou? Kdo nepracuje za mzdu, ten ať taky nejí, přemístíme nepřizpůsobivé příživníky do vězení a potom do krematoria, nejsou příživníci tak nejsou s příživníky problémy, kdo chce ten si práci najde. V kancelářích budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, lidi zde budou jenom na ubohé pomocné práce za ubohou mzdu.

Tím pádem můžeme globálně zrušit střední a vysoké školy, lidi budou pracovat od 10 let do 70 let, ten kdo bude pracovat pomalu, přijde o zaměstnání a tak skončí brzo ve vězení. Zavede se každoroční certifikace kvality člověka v nemocnici, ten kdo nedostane na rok GVKB certifikaci, ten skončí ve vězení a potom v krematoriu. Ano, lidem se to nebude líbit, že jsou jenom ekonomickými otroky a nemají naději na to se mít líp, stát a podnik ale není zde od toho, aby živil lháře a zloděje.