Není třeba vymýšlet to co je už vymyšleno a praxí otestováno, pokud nefunguje politika a ekonomika tak příčinou je vždy a všude nahrazení praxe za teorie, v přírodě se nikde nenahrazuje praxe za teorie, a proto příroda funguje bez problémů. V přírodě se každý stará sám o sebe, jak si to každý udělá takové to i má.

Jakmile došlo k tomu, že vzniklo rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak se ráj proměnil na peklo, ve kterém je dobrota žebrota. Optimální optimalizace politiky a ekonomiky je o tom že začneme globálně nahrazovat lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, čím méně bude na světě lidí tím lépe bude fungovat na světě politika a ekonomika.

Civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé a člověk je oblečená opice proto je logické nahradit oblečené opice za autonomní roboty. Všechny snahy o to udělat z oblečené opice roboty na baterky se ukázali jako marné, nebyli jsme evolučně vytvoření a výchovou nastavení k tomu abychom byli roboty na baterky, které je možné nahnat do války nebo do továrny.

Veliké změny nastanou s příchodem umělé inteligence, která bude zde všemu vládnout lépe, než to dělali politici a byrokrati. S lidmi jsou neustálé problémy, protože lidi to jsou oblečené opice a schopnosti a možnosti oblečené opice jsou mnohým limitované s tím nejde nic udělat to je třeba konečně pochopit a smířit se s tím, že robot prezident bude vyznamenávat roboty. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..