Optimální kázání v kostele

01
Většina z vás nechodí pravidelně na kázání do kostela, a považuje poslouchání kázání v kostele za chybu, stejné je to i s návštěvou zpovědnice a vyzpovídání se ze svých hříchů certifikovanému knězi. 
02
Originál nemůže nahradit internet a sociální sítě, nebo tato stránka, je sice pravdou že kvalita kázání a pomoci u zpovědi je malá, někde je chyba v tomto psychickém procesu, který by měl pomoci lidem nalézt pravdu a lásku v sobě a tak změnit jejich život k lepšímu. 
03
Mnoho jsem se nad tím zamýšlel, proč víra ve svaté zázraky vyšla z módy, a byla nahrazená vírou v pokryteckou konzumní kulturu, která lidem nabízí možnost konzumovat levně a rychle zboží a služby. 
04
Náboženství zaspalo, a tak je třeba náboženství probudit, a proto jsem já JHVH poslal na zemi svého syna GVKB, aby on probudil lidi z jejich psychického spánku, z díla poznáte tvůrce.
05
Můj syn k vám promluví přirozeným populárním jazykem, a použije mnoho podobenství z přírody aby potvrdil to že jeho cesta je cestou lásky a pravdy, a že tato cesta vede do psychického ráje, kde není už pokrytectví a závist. 
06
Není zde souboj mezi protiklady (dobro a zlo, pravda a lež, veliké a malé, svaté a hříšné, staré a mladé, mužem a ženou, tmou a světlem) jak hlásají falešní svatí kazatelé, je zde jenom špína v nás a okolo nás, jde o to se nebát začít uklízet vše, co je tam, kde to nemá správně být. 
07
Nestačí jenom rychle a levně pokrytecky uklidit špínu co je na povrchu, budeme muset uklidit i špínu co je pod povrchem, jsi hříšnou nádobou, ve které je mnoho psychické špíny, a pomocí čisté pravdy a čisté lásky, dokážeš v sobě špínu optimálně uklidit díky pomoci mého syna který je pro tebe optimální cestou z očistce do ráje.

 

V šesti dnech JHVH vše z ničeho stvořil a sedmý den si odpočinul, 
a během odpočinku stvořil svého syna GVKB.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu