Optimální je recyklovat ekonomické ubožáky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36885964433/

Jak optimálně recyklovat ekonomické ubožáky, o tom je současná globální ekonomická krize, ekosystém má veliké problémy s lidskými ubožáky co jsou zdegenerovaní a je v nich mnoho hmotné a duševní špíny. Ekonomickým ubožákem je zde ten, kdo nedokáže plavat proti ekonomickému proudu, a nechá se unášet tímto proudem, aby se neunavil? Proč plavat proti ekonomickému proudu, se optá každý ekonomický ubožák toho, kdo proti proudu plave, po celý život? 

Život má smysl jenom tehdy, pokud plaveme proti ekonomickému proudu, a nenecháme se unášet tímto proudem. Smyslem je aktivita, jsme stvořeni pro aktivitu v aktivitě je smysl našeho života, pasivita nám smysl našeho života bere. Podívejte se na děti, jak jsou aktivní, a tím má i jejich život zde smysl, dospělí ale agresivně aktivitu dětí potlačují nejrůznějšími způsoby, a snaží se z dětí udělat ubožáky, co se nechají unášet ekonomickým proudem, a tak jejich život zde nemá smysl. 

Je tedy třeba otestovat lidi na to, jak dokážou plavat proti ekonomickému proudu, a ten kdo to nedokáže, bude recyklován, i kdyby to byl; prezident, král, papež, císař, vůdce, ředitel, atd. Není důležité množství ubožáků, důležitá je jenom kvalita lidí a kvalitní člověk dokáže plavat proti ekonomickému proudu, GVKB robot s umělou inteligencí v budoucnosti řekne, “ubožáci neumí rychle a dlouho plavat proti ekonomickému proudu, musíme ubožáky okamžitě globálně recyklovat”.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.