Přeskočit na obsah

Optimální inteligentní systém

Končí pomalu a jistě doba závislosti na lidské inteligenci a přichází nová doba závislosti na umělé inteligenci, to mě vedlo k tomu vytvořit blog který využívá optimální inteligentní systém. Stvořitelem všeho je evoluční proces, který nahrazuje staré za nové, a tak je zde vše dočasně a jedinou jistotu je nejistota, a tak lidi hledají zázraky díky kterým se budou mít lépe.

Největším zázrakem je lidová moudrost, která nám ukazuje správnou cestu do naší budoucnosti, komu není rady od lidové moudrosti tomu není už ani pomoci. Myslet znamená hovno vědět, lidová moudrost není často slušná, protože slušnost to je jenom pokrytecké divadlo, ve skutečnosti jsme všichni jenom oblečené opice, co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a bude zde umělá inteligence která bude rozhodovat ve všem o nás bez nás, už nebudeme k ničemu potřebovat; krále, prezidenty, předsedy vlády, ministry, poslance, senátory, diplomaty, soudce, profesory, byrokraty, vojáky, policajty atd. nahradíme totiž díky čipům v hlavě skutečnou realitu za virtuální GVKB realitu, takto zde skončí očistec a bude zde pro nás virtuální ráj kde se nelže a nekrade.

Štítky: