Přeskočit na obsah

Optimalizace státu

Válka a pandemie v nahotě odhalila to, že každý stát na světě potřebuje optimalizaci, která eliminuje plývání a chyby, stát už nebude zaměstnávat žádné lidi, nebudou zde tak; politici, byrokrati, vojáci, policajti, soudci, diplomati, prezidenti, poslanci, senátoři atd. místo státních zaměstnanců zde bude jenom umělá inteligence a autonomní roboti.

Každý člověk dostane do hlavy čip napojený bezdrátově v reálném čase na státní systém, čip člověka odpojí od reality, nebude zde pro nikoho na světě možnost uniknout někam, kde by nedostal do hlavy státní čip. Konečně u lidí skončí blbá nálada a každý bude mít dobrou náladu, protože se už nikdo nebude srážet s blbci co dělají blbosti, protože nemají v hlavě státní čip.

Člověk je obrazně jako počítač, který potřebuje být připojený rychle k internetu, aby mohl optimálně fungovat. Nebudeme už muset chodit do školy a zaměstnání, náš život bude od narození do smrti řídit stát, on nám vše optimálně naprogramuje, budete pracovat jako dělník v továrně, ale váš mozek si bude myslet že sportujete a tím pečujete o svoje tělesné zdraví. Budete jíst chleba se sádlem a cibulí, ale váš mozek si bude myslet že jíte drahé jídlo v restauraci.

Štítky: