Optimalizace složitých systémů má budoucnost

1
Pokud potřebujeme v tvrdé konkurenci být úspěšní, tak musíme optimalizovat systémy, optimalizace to je filtr, který eliminuje to co je zbytečné.
2
Je to jako balení zavazadla na dovolenou, většinou polovinu věcí co jsme si vzali sebou, vůbec nepoužijeme, a tak taháme zbytečně veliké zavazadlo. 
3
Nebo se podívejme na knihy, i zde je většinou polovina stránek zcela zbytečných a po optimalizaci by byla kniha menší a tím i levnější. 
4
Jak dochází k tomu, že je zde něco, co není optimalizované, a tak s tím jsou problémy? 
5
Příčinou je vždy amatérismus, amatér dělá amatérské chyby a následkem je produkt, který není optimalizovaný, takovým produktem může být i člověk, který se narodil amatérům, protože nepoužili antikoncepci. 
6
Máte psychické problémy a potřebujete logicky pomoc od psychiatra, pokud je psychiatr amatér tak vám napíše léky na psychiku, a tím má od vás pokoj, a výrobce léků na psychiku bude inkasovat veliké zisky. 
7
Profesionální psychiatr bude optimalizovat vaši psychiku, tím že změní optimálně vaše priority a posílí vaše sebevědomí, na nemoci psychické nejde používat chemické léky, chemické léky mají smysl na tělesné nemoci! 
8
Nebo se podívejme na konflikty a války, pokud nastoupí optimalizace složitých systémů, tak zde nebudou mezi lidmi žádné ekonomické konflikty, a nebudou zde ani války, vše jde změnit pomocí optimalizace správně, pokud na to je čas, a jsou na to peníze. 
9
Jsou věci, na kterých se nevyplatí šetřit, podívejme se třeba na volbu prezidenta naší malé a chudé republiky.
10
Pomocí profesionální optimalizace najdeme jistě konečně takového člověka, který optimalizuje zde vše tak, že se budeme mít líp, a pravda a láska, zde zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu