Podívejme se na Windows jak je plný amatérských chyb, a tak se musí neustále opravovat, nebo dělat nové verze plné chyb, programátoři neumí programovat tak, aby byli jejich programy bez chyb, protože myslí jako lidi, co dělají chyby. Je to marnost se snažit vychovat člověka tak, aby on v životě nikdy amatérsky nechyboval. Člověk je evolučně zastaralý zaměstnanec, a tak za krátkou dobu bude logicky globálně nahrazen GVKB robotem, který nechybuje a který pracuje levně a rychle.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně odsunou z civilizace do GVKB rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako agresivní invazní druh. Proč nás média neinformují o tom, že lidská kultura už brzo evolučně zanikne a vznikne kultura digitální, ve které už nebudou lidi, co dělají amatérské chyby. Naše konzumní kultura je postavená na protekci, a tak je zde cenzura, a tím zde jsou dezinformace, které dělají z pracujících lidí hlupáky a chudáky, pravdu o naší budoucnosti znají jenom milionáři, co pomocí dluhů ekonomicky vládnou konzumní civilizaci, a žijí většinou v daňovém ráji.

Vše začne nenápadně tím, že zde budou moderní automobily, ve kterých nebude potřeba řidič, a vše bude řídit informační technologie, jak vlastně ve svých principech funguje inteligentní proces, který zde něco řídí? Inteligence je schopnost porovnávání více možností a nalezení správné možnosti, program ví, co je správné a pokud se dostane do problémů tak se zhroutí, proto vše, co se pohybuje to i inteligenci potřebuje. Zvířata jsou inteligentní, protože se pohybují a rostliny jsou naprogramované, protože se nepohybují, mnoho lidí psychicky funguje jako rostliny, a proto se z nich stávají nepřizpůsobivý příživníci, problém je v tom, že vyrůstají v rodině jako rostliny a nevyrůstají jako inteligentní lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..