Optimalizace eliminuje chyby

Podívejme se na konzumní realitu objektivně z nadhledu, problémem je to že je zde nekonečné množství chyb, které je potřeba pomocí optimalizace eliminovat, největší chybou je v konzumní realitě to že jsme všichni hříšníci, co si hrají na to, co nejsou! Dokud bude každý jedinec hříšníkem, tak zde bude i konzumní očistec ve kterém není pravda a láska! Moderní doba nám nabízí nové možnosti, jak proměnit hříšné čerty na anděly co jsou bez hříchu.

Andělé nežijí v konzumním očistci, ale žijí v ráji to ví každý, hříšníci tvrdí že ráj je iluze nebo utopie a že dokud ráj na vlastní oči neuvidí tak na něj neuvěří. Ráj je tam kde není nic ke konzumování, konzumování potravy a informací stvořilo konzumní očistec v konzumním očistci se vše točí okolo konzumování!

Každý problém je mi výzvou, a tak jsem přišel na to, že se hříšníci pomocí virtuální reality optimálně naskenují a získané informace se nahrají do virtuální GVKB reality, těla hříšníků se eliminují v krematoriu, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita! V realitě nastoupí na místa hříšníků autonomní inteligentní roboti na akumulátory a umělá inteligence, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty, nejsou hříšníci tak zde není konzumní očistec.

Genetické hříšné tělo nejde už evolučně optimalizovat tak, aby fungovalo stejně rychle a kvalitně jako tělo robota, je to zastaralý systém, který bude evolučně eliminován, vše je zde dočasně, a tak se vše recykluje. Poslední malá nahá skupina hříšníků skončí v poslední zoologické zahradě za sklem a na cedulce bude napsáno HŘÍŠNÁ OPICE. Největším problémem je snaha udělat ze svobodných tvorů ochočené tvory, nejprve jsme ochočili zvířata a rostliny a potom jsme ochočili i sami sebe a tím se z nás stali hříšní pitomci co dělají jednu pitomost za druhou.

Genetické tělo je nádobou pro duši a pokud je tato nádoba ubohá tak je v nádobě i ubohá duše, jde jenom o to nahradit staré genetické nádoby za nové digitální nádoby, jakýkoli váš odpor je marný, evoluce si vždy udělá, co chce, protože ona stvořila vše tak aby zde mohla díky příčině a následku všemu kralovat na věčné časy, běžte se podívat do krematoria a na hřbitov ať víte co vás bude už brzo jistě čekat, vše je nejisté a smrt je pro každého hříšníka jistá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.