Přeskočit na obsah

Optimalizace eliminuje amatérismus

Profesionální optimalizace eliminuje amatérismus. Ano, mnoho tisíciletí nám všude vládnou díky protekci pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou a následkem je konzumní očistec, ve kterém mají pitomci blbou náladu, a tak konzumují pivo, nebo naivně věří na zázraky. Bylo zde mnoho naivních snah, proměnit očistec na ráj a ukázalo se, že je to veliký problém, který pitomci nedokážou zvládnout. Základem bylo a bude, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, vše, co dáváme, to nazpět dostáváme, hlavním problémem není to, že je zde bída a zaostalost, to jsou jenom následky našeho amatérismu.

Naším hlavním problémem je náš centrální nervový systém, který ovládá naše těla, je třeba odpojit mozek od těla a dát mozek do pytle kde bude mozek napojen na globální virtuální realitu, těla se eliminují v krematoriu. Na fyzickou práci zde budou jenom stroje a roboti, moderní člověk už nebude mít genetické tělo, ale bude jenom velikým mozkem v pytli napojeným na globální virtuální realitu.

Takto zde už nebude problém s nemocemi nebo pandemií, taky zde nebude problém s dluhy a soukromým vlastnictvím. Rozmnožování mozků se zajistí pomocí vědy a techniky, pohlavní rozmnožování tak u lidí skončí. Blahoslavení chudí jejich je království nebeské, už zde nebude milion milionářů, co řídilo skrytě konzumní očistec, vše bude řídit jenom GVKB umělá inteligence. Takto zde budou obrovské ekonomické úspory, protože mozek, co je v pytli má minimální spotřebu zdrojů.

Štítky: