Odstraní změna každý problém?

Právě jsem spal a měl jsem krásný sen, když najednou někdo začal zvonit na zvonek, za dveřmi stála delegace složená z Bohů, a tak jsem je pustil do mého obydlí. Začali mě prosit, abych něco s tím Absolutnem udělal, že nefunguje a že oni nemohou zde nic konat. Na dveřích je nápis, když něco nefunguje správně, musí se něco správně změnit!

Nad tím jsme se radili, ale nevíme, co se má změnit a jak se to má změnit? Musí se přeci vše točit v kruhu a bude vše správně v Absolutnu fungovat, Bohové položili vzácné dary na zem a vyběhli radostně ven, a tak začalo Absolutno fungovat a já jsem se zase natáhnul na postel, abych se z té práce neunavil.

Takto jsem stvořil Absolutno, později za mnou zase přišli Bohové, že by potřebovali stvořit ekosystém a že neví co mají správně změnit? Tehdy jsem jim řekl základem pro stvoření ekosystému je závislost na zdroji a servisu, vytvořte závislost a zakrátko zde bude ten váš ekosystém ve kterém časem vznikne i člověk. Nemám to zde lehké, pořád mě nějaký hlupáci obtěžují hloupými otázkami, kam to vše spěje, kdy se už konečně ubozí Bohové naučí samostatnosti a přestanou mě pořád budit kvůli hloupým otázkám?

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.