Odpovědí na základní otázku života a vesmíru je, že vše je na hovno

Ano, konzumní civilizace je na veliké hovno. Lidí je všude jako sraček, a ti co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole, logicky život stojí za hovno, vše, co jíme, to vzniklo díky recyklaci z hovna. Léky, které bereme na naše nemoci, jsou na hovno, protože léčí následky, a nedokážou eliminovat příčiny našich nemocí. Na deprese konzumujeme drogy, abychom mohli zapomenout na to, že je zde vše na hovno, jenže tím se ocitáme v začarovaném kruhu závislostí, který z nás dělá ubožácky, co jsou zde na hovno.

Když se podíváme na televizi, spatříme zprávy, které jsou na hovno a o hovně, jádrem problému je zde to že vše je na hovno a o hovně, proto na vše sereme. Nejsou zde už lidi, jsou zde jenom volové, co dělají samé voloviny a potom zde jsou krávy které myslí na samé kraviny. Vše je zde hra, ve které se hraje o veliké hovno, odpovědí na základní otázku života a vesmíru je, že vše je na hovno. Vše je zde v depresi, protože lidi nepochopili to, že nejlepší je se vysrat, nezadržujte to hovno v sobě, uvolněte se na záchodě, nebo v přírodě, tak jako je to úžasná úleva, když se konečně na hajzlu vysereme z podoby, tak stejná úleva je i to, když se vysereme na svoje starosti, a svoje problémy, nasraný je ten, kdo se ještě na vše zde z vysoka nevysral!

Vše zde vždy stálo za hovno, protože lidi byli nasraní, protože se neuměli na vše z vysoka vysrat, stejně v životě hovno dosáhnete, a nakonec vše co jste zde sobecky nahromadili, bude na hovno, protože to stát nebo dědici rychle ukradnou. Vyserte se na vše, co je vám svaté; Ježíš Kristus, Buddha, Alláh, JHVH atd. to jsou jenom svaté pohádkové postavy pro naivní hlupáky. Všemu vládnou jednoduchá; fyzikální, chemická, logická atd. pravidla, která se nikdy nikde nemění, tato svatá pravidla na vás serou, pro ně jste jenom dočasný bezvýznamný evoluční experiment, a tak když se na vše z vysoka vyserete, tak jednáte božsky správně. Vše je zde jenom o tom, se dobře nažrat u velikého koryta, a potom se z vysoka na ostatní, co se nedostali už ke korytu, z vysoka vysrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.