Odpověď na to, kdo stvořil boha?

Neslušných slov je zde nadbytek a slušných slov je zde nedostatek, je to starý globální problém s tím že ubožáci neustále porušují svatá pravidla, a proto zde musí být optimální kontrola která zajistí, aby ubožáci neporušovali svatá pravidla.

Pokud se máme uboze tak se z nás stávají logicky ubožáci, mnohým se podaří to, že se nemají už uboze, protože měli v životě štěstí, jenže okolo nich jsou ubožáci, co jim závidí to, že se mají dobře, a tak dělají vše pro to, aby eliminovali pomocí podrazů ty, co se mají dobře.

S příchodem internetu získali ubožáci možnost virtuální anonymity, a tak je nikdo za jejich podrazy nepotrestá, minulost naší kulturní civilizace je o nekonečných konfliktech a násilí, mezi ubožáky, vše zde funguje podle zákona, moje hra a moje svatá pravidla.

Pandemie a války v nahotě odhalují ubohost naší kulturní civilizace, kdy se v krizové situaci dostávají k moci blázni a následkem je zde blázinec. Cenzura násilím eliminuje vše, co by mohlo nějak kritizovat současný ubohý konzumní blázinec, jenže psychickou nemoc nejde dlouho utajit, jak vyřešit problém s tím že nám všude mnoho tisíciletí vládnou psychicky nemocní ubožáci?

Podívejme se na to, že se u něčeho mění pojmenování, protože je zde nespokojenost se starým pojmenováním, jak správně máme pojmenovat stvořitele vesmíru a života? Pojmenování bůh je systémově chybné, a tak je třeba najít správné pojmenování a tím správným pojmenováním je kauzalita.

Vše stvořila příčina a následek, pomocí příčin a následků můžeme najít to co hledáme! Hledáte odpověď na to, kdo stvořil boha? Boha stvořila propaganda víry v zázraky, víra v zázraky umožňuje snadnou manipulaci s lidmi a následkem je rozdělení lidí na ty co poroučejí a ty co poslouchají.

Pomocí propagandy a reklamy se evolučně za milion let z opice stal člověk, jsme všichni propagandou a reklamou naprogramování k tomu, abychom jako otroci sloužili otrokářům, rovnost je zde jenom ve smrti!

Ano, uvěř na zázraky a stane se zázrak, to je princip, na kterém je založená každá mocná ideologie, co z nás dělá pomocí propagandy a reklamy ubožáky, pokud hledáte pravdu tak se podívejte do přírody zde není propaganda a reklama, a tak zde platí jenom jednoduchá přirozená pravidla podle kterých zde vše funguje, a tak příroda nepotřebuje centralizaci a monopoly.

Svatou pravdou se dneska stalo to, co hlásá centrální propaganda, z lidí se tak stalo globálně stádo ovcí, co nosí pokorně respirátory, nechá se testovat a očkovat, protože jenom tak nebudou mít hříšné ovce problémy se svatými pastýři a jejich poslušnými psy. Kdo chce s blázny v klidu žít, ten musí i bláznem být, bylo a bude!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *