Očkování proti pokrytectví

Pokrytectví způsobuje naší společnosti veliké škody, a proto je třeba začít pokrytce očkovat proti jejich pokrytectví, ten, kdo odmítne očkování proti pokrytectví bude muset počítat se zákazem vstupu do civilizace a bude proto odsunut doživotně do rezervace, kde bude nahý a hladový žít stylem z ruky do huby.

Jakmile zde nebude už možné pokrytectví tak to povede k restartování kulturní civilizace a po restartování zde nebude; pohádka, mytologie, pověry, rituály, symboly, hnutí, organizace, sekta, náboženství, politika, byrokracie, propaganda, reklama, cenzura atd.

Každý bude nosit povinně na oblečení veliký QR kód, a tak nebude problém rychle zjistit o každém jeho identifikační objektivní informace. Vše zde bude globálně řídit jenom GVKB umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními GVKB roboty na akumulátory.

Bude to zde obrazně jako na vojně, kde bude rozkaz a trest za nesplnění rozkazu, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, umělá inteligence bude mít vždy svatou pravdu, tím zde skončí konflikty a války, zavede se u lidí do 2 let do 90 let každoroční testování v nemocnici a vadní jednici se eliminují tak aby zde už nebylo přelidnění a degenerace, testování lidí budou provádět jenom roboti, aby se zabránilo podvodům. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *