Při očkování vniká do těla nepřítel, který napadá vaše tělo a váš centrální nervový systém, často je slyšet to že vás očkování ochrání před nebezpečnou nemocí tím, že získáte na rok imunitu proti nějaké infekční nemoci. K čemu je vám imunita proti jedné infekční nemoci na rok, když je na světě velmi mnoho infekčních nemocí, co vás mohou zabít!

Očkování je dočasným řešením! Správným řešením je posílení imunity pomocí; otužování, opalování na slunci, sportu, dostatku spánku, zdravému jídlu a zdravému pití, práci, která nás baví, odmítnutí konzumace; kafe, čokolády, alkoholických nápojů, cigaret, marihuany, tvrdých drog atd. Žijeme nezdravě už mnoho tisíciletí a následkem jsou logicky infekční nemoci které nás eliminují, vše je zde jenom o příčině a následku.

Očkování je rychlé řešení pandemie Covid-19, jenže vše zde má svoje výhody a nevýhody! Ten, kdo prodává chválí a ten kdo kupuje kritizuje o tom každý obchod je! Očkování je jako brát prášky na bolest zubu, správné řešení je jít k zubaři který problém profesionálně vyřeší, tím bolavým zubem je naše špatná imunita!