Z dálky otroctví může vypadat jako socialismus nebo kapitalismus, vše je dneska jenom reklama, která nás klame od narození do smrti. Otroctví je opakem svobody, napětí mezi protiklady je zde zdrojem energie, který zde se vším evolučně pohybuje, a tak se vše co vzniklo nakonec jistě recykluje. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je morálka, která je jenom mezi bližními, protože z cizího krev neteče. Ten, kdo se stará o cizí jistě brzo přijde o svoje, dobrotu si musí zde každý zasloužit o tom je naše konzumní společnost.

Otroctví je jako oheň, který může ničit nebo sloužit, představte si to že podnik, kde pracujete koupí nový majitel, a on sníží zaměstnancům mzdy, protože chce být rychle bohatý. Většina zaměstnanců se snaží logicky odejít rychle z podniku a hledají si nový podnik, kde budou mít mzdu na kterou jsou zvyklí. Podobně může jednat i stát, který zvedne; daně, clo, poplatky, pokuty atd. následkem je zase snaha z takového lakomého státu utéci, tam kde se bude lidem žít lépe.

Pokud lidi utíkají před bídou a otroctvím, tak je zde logicky snaha, jim v útěku zabránit nejrůznějšími způsoby, nová doba lidem umožňuje útěk do světa iluzí pomocí; snů, piva, cigarety, víry v zázraky, televize, sociální sítě na internetu, počítačových her atd. jenže to vše jsou jenom levné náhražky za skutečnou svobodu, které účinkují jenom krátkou dobu. Někteří se snaží naivně o to, aby se společnost změnila tak, že všem lidem bude líp, jenže se mění jenom povrch společnosti a pod povrchem se nic nezmění.

Řešením je nahradit lidi za autonomní roboty, nejsou lidi tak zde není ani otroctví, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali, protože moderní digitální globální společnost už nebude k ničemu potřebovat lidské otroky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..