Přeskočit na obsah

Objektivní pravda je iluze

Za pravdu považujeme to, co se děje pravidelně, a tak se to pro nás stává pravdou, pravidelnost je k subjektu nebo objektu, subjektivní pravda se většinou liší od objektivní pravdy, často je zde snaha vydávat subjektivní pravdu za objektivní pravdu. Ideologie mají snahu vydávat svoje subjektivní pravdy za objektivní pravdy, jde zde tak o propagandu a cenzuru pomocí které se z lidí dělají naivní pitomci, které je snadné nahnat do války nebo továrny.

Psychopati se snadno dostávají k moci a bohatství, jejich svaté subjektivní pravdy proměnili ráj na očistec, ve kterém je nám ten druhý psychickým peklem. Vše je zde hra, ve které je lež kaskadérem, který pravdu zastupuje v rizikové situaci a následkem je začarovaný kruh ze svatých lží! 

Objektivní pravda je iluze, protože vše je zde dočasným evolučním experimentem, podívejme se na obsah; časopisů, knih, televize, internetu atd. zde je nám nabízena subjektivní dočasná pravda, následkem jsou logicky konflikty, protože neznáme objektivní pravdu, která se nemění podle situace. Objektivní pravdou je to že napětí mezi protiklady je zdrojem energie a následkem jsou příčiny a jejich následky, vše je zde tak naprogramovaný dočasný proces, z malého vzniká pomalu veliké, aby se to časem zase rozpadlo na malé! 

Je naivní věřit tomu co jsme si praxí neověřili, dospělost je o samostatnosti a pokud je samostatnost násilně nahrazená nesamostatností tak následkem je psychický očistec, protože není na světě pitomec ten, co by se zavděčil všem pitomcům, co myslí na pitomosti. Pověz mi na co nejvíce myslíš a já ti povím kdo skutečně jsi, pokud nejvíce myslíš na pitomosti tak jsi pitomec, jak si to uděláš takové to i máš, proč vlastně je zde nadbytek pitomců, co neznají objektivní pravdu? 

Vše je o genetice a výchově, pokud pitomci mají děti tak vychovají z dětí pitomce, proto je třeba začít pitomce nahrazovat za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě pitomci tak zde nejsou pitomé problémy, se kterými si neumíme poradit, člověk to byla evoluční testovací verze a finální verzí je umělá inteligence a autonomní roboti, vše je zde dočasně a trvale zde jsou jenom evoluční změny které nahrazují staré za nové a chybné za správné.