Objektivní hodnotu člověka poznáme, když člověk zemře

Někdo žije dlouho a jiný zase krátce, každý ale zemře, vše je nejisté a jenom smrt je jistá. Během života může mít nějaký člověk velikou hodnotu a když zemře tak najednou je jeho hodnota nulová, protože tato hodnota byla postavená na výhodách, které zde ten člověk díky protekci měl.

Je zde evolučně minimum lidí na světě, co zde mají pro společnost velikou hodnotu i dlouho po jejich smrti, velikým dlouhodobým přínosem pro společnost jsou vynálezy a umění. Průměrný člověk nemá pro konzumní společnost po svojí smrti žádnou hodnotu, protože on byl jenom naprogramovaným robotem.

Vše evolučně směřuje k digitální globální společnosti, ve které bude vše řídit jenom umělá inteligence spolupracují s roboty, to povede k rychlé inflaci u hodnoty každého člověka, jedinou nadějí bude pro nás možnost opustit svoje genetické tělo a existovat jenom ve virtuální realitě kde bude každý jenom číslem v systému.

Nebudou zde už mezi námi žádné rozdíly ve; věku, pohlaví, velikosti, rasy, síly, krásy, inteligence, vědomostí, výhod atd. budeme všichni pod neustálou kontrolou umělé inteligence a nebude možné nijak porušit normy a pravidla ve virtuální realitě.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *