Kurva je tady v tom bordelu nějaký profesionální programátor? Jste v budově, kde je mnoho profesionálních programátorů a každý se zde na něco specializuje, musíte mi tedy říci, jaký program potřebujete vytvořit? Nejspíše jste si všimla, že jsem robot 44A7R s umělou inteligencí 77XX8 a mám problémy s tím že se můj operační systém Windows 13 často díky aktualizacím restartuje a potřebuji, aby se už nerestartoval kvůli aktualizacím. Tak to jste si spletl budovu, musíte jít do budovy číslo 77T9 tam se provádí recyklace robotů, na váš starý typ už není možné vytvořit program, který by zabránil restartování kvůli aktualizacím!

Prý zde ale existuje nějaký GVKB programátor, který dokáže zázraky, on by mě určitě pomohl? Je mi líto ale žádný GVKB programátor zde nikdy nepracoval, nejspíše jste podlehnul klamavé reklamě na motorový olej která, jako bonus při velikém nákupu slibovala zdarma zázračného GVKB programátora. Takže jsem byl sprostě reklamou podveden, já tady spáchám sebevraždu a bude to, kašlu vám na nějakou zasranou recyklaci! Tak co s tím šrotem uděláme, hodíme ho do drtiče, nebo jej odešleme na recyklaci? Mám kamaráda, co se věnuje duševně nemocným robotům, dáme ho do potrubní pošty a odešleme ho na jeho adresu co ty na to? Kde to jsem?

Já jsem GVKB a věnuji se duševně nemocným robotům, v záznamu máte, že jste vyhrožoval spácháním sebevraždy, na recepci IBM je to pravda? Na té zkurvené IBM recepci mi ale ta robotická kráva říkala, že prý vy u IBM nepracujete, jak to že jsem tedy u vás? Já ale u IBM opravdu nepracuji, ochranka z IBM se mnou obchodně spolupracuje a posílá mi potrubní poštou duševně nemocné roboty. Mám problém s tím, že se mi po aktualizaci restartuje celý operační systém Windows 13 a ta kráva mi říkala, že mě musí recyklovat a že ten program nejde opravit?

Opravit to jde, ale výrobce potřebuje odbyt nových robotů, a tak se minimálně opravuje a maximálně se recykluje, o tom jste snad už slyšel? Takže mě ten Windows 13 opravíte a nemusím se bát recyklace? Opravím, ale je to obchod, ve kterém se platí, dám vám úkol, a když jej splníte, tak vám ten Windows 13 opravím, souhlasíte? Souhlasím pochopitelně a o jaký úkol jde? Zde máte na této kartě vše o tomto úkolu. To je ale sebevražedný úkol s minimální nadějí na to že jej přežiji, nebyl by zde nějaký lehčí úkol? Berte to jako poslední šanci před recyklací, které stejnak neuniknete, pokud se vám to podaří, získáte velikou slávu a stanete se kultem, který budou roboti mnoho generací uctívat a milovat.

Kdysi jsem miloval historické filmy, ve kterých byl tajný agent 007, ten úkol to je něco v tom stylu, znáte ty staré filmy? Je mi líto ty staré filmy neznám, ale podívám se na ně, až budu mít čas, tak berete ten obchod? Já to beru, šéfe, ale musíte mě před akcí opravit to restartování a mnohé jiné chyby v mém systému. To je samozřejmé, že před akcí budete upraven, jinak byste neměl žádnou šanci uspět, opravy budou něco jako dokonalá recyklace, ale ta recyklace bude provedená zásadně jinak, než se to běžně průmyslově dneska dělá.