Nový bůh stvořitel se jmenuje GVKB

Lidi vymysleli mnoho bohů a už dlouho zde lidi nevymysleli nového boha stvořitele to beru jako příležitost s tím, že vymyslím nového boha stvořitele a napíši i novou svatou bibli, ve které věřící najdou odpovědi na svoje otázky, pojmenuji toho boha GVKB, protože je to jako JHVH což je Hospodin. Založil jsem i GVKB stránku kde budou pro věřící informace a dal jsem té stránce moderní vzhled.

Vše zde je jenom reklama na zázraky a když stará reklama na svaté zázraky už optimálně globálně nefunguje, tak logicky musí vzniknout nová moderní reklama na zázraky, která bude optimalizovaná pro současnost. Věřící člověk je na tom zle, a tak věří tomu, že se stane zázrak a on se bude mít dobře, na tomto principu fungují; sekty, hnutí, organizace, náboženství, politika, reklama, pohádky atd.

Lidi dneska spěchají, a tak kouří cigarety a pijí slivovici, modlení je pro ně ztrátou času v této uspěchané době, proto bude nové GVKB náboženství založeno na tom, že každý se ve virtuální realitě psychicky optimálně naskenuje a potom se jeho hříšné tělo v krematoriu eliminuje, tělo je jenom genetický zastaralý počítač, na kterém běží programy, když zde už máme k dispozici internet a virtuální realitu tak je tělo zbytečné.

GVKB věřící budou existovat jenom v GVKB virtuální realitě, kde není možné být hříšníkem, protože zde nebude příležitost ke spáchání hříchu. Bude to jako Facebook, kde má mnoho lidí profil, čím více bude mít každý přátel tím více i bude něco znamenat v GVKB virtuálním ráji. Každé náboženství je proti egoismu a hlásá tak altruismus, tělo zde bylo největším problémem, protože tělo nebylo evolučně stvořeno k altruismu. 

Ježíš Kristus hlásal, dobře je tomu, kdo nic nemá, směle lehne a směle vstane, protože mu nikdo nic neukradne, vše, co máte to rozdejte chudým ubožákům, a nakonec se vzdejte i svého egoistického těla, tělo je hříšná nádoba, která duši brání v tom, aby se mohla stát svatou, mnoho hříšníků si zde hraje na světce, z dálky může čert vypadat jako anděl, vše je zde jenom divadlo a reklama. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *