Nové systémy eliminují chyby, co dělají lidi

Vesmír a život to jsou systémy které jsou přirozené nebo umělé, někdy se místo slova systém používá slovo technologieCivilizace je umělým systémem, který nám umožňuje se mít lépe, než se mají zvířata, civilizace mění člověka a člověk mění civilizaci. Vše evolučně začalo tím, že jsme se naučili komunikovat pomocí slov a vět, a tak jsme si mohli sdělovat informace a programy, tím jsme získali mnoho evolučních výhod a díky výhodám začala evolučně pomalu vznikat naše civilizace a kultura. Obrazně je náš evoluční vývoj jako počítačová hra, ve které postupujeme do vyšší úrovně hry, a tak se stáváme závislými na této hře.

Život je hra nebo boj o to co milujeme a potřebujeme, jelikož jedinec zde nic neznamená tak se spojujeme do organizací a organizace organizují náš život od narození do smrti, největší organizací je; národ, stát, společnost, unie atd.  všechny organizace fungují na principu egoistické pyramidy, kdy na vrcholu pyramidy je elita a dole jsou dělníci. Nové systémy eliminují chyby, co dělají lidi, svět nemění k lepšímu pokrytecké elity, svět se k lepšímu změní jenom díky evoluci, která nahrazuje staré za nové.

V současnosti se začíná nasazovat umělá inteligence a robotizace, to povede k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím skončí parazitování mocných na bezmocných, lidi se začnou globálně digitálně bodovat a ten kdo nebude pracovat optimálně a profesionálně, ten se automaticky eliminuje v krematoriu, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka, globální digitální společnost už nebude tolerovat líné a hloupé příživníky, co se odmítají přizpůsobit konzumní společnosti. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *