Nové aktualizace pro Windows 11

Tak jako se neustále aktualizuje Windows od svého vzniku tak se i neustále aktualizuje mnohé v nás a okolo nás, u něčeho probíhají aktualizace rychle a neustále a u jiného se nic neaktualizuje a je to pořád stejné. Některé aktualizace máme rádi a jiné aktualizace nemáme rádi, pokud něco nejde aktualizovat tak se to většinou nahrazuje za něco co je nové, vše je zde dočasně a vše se recykluje.

Nebude to trvat evolučně dlouho a budeme mít v hlavě čipy napojené bezdrátově na internet, a tak logicky i zde dojde na aktualizace, nebude zde možnost tyto aktualizace zakázat tak jako je tomu u Windows. Už nebudeme tak k ničemu potřebovat; stát, organizace, školy, podniky, instituce atd. skončí tak rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude loutkou na dálkové ovládání a místo jména a titulu bude mít jenom statistické číslo.

Tak jako dneska řešíme nejvíce politiku a ekonomiku tak za krátkou dobu už nebudeme řešit politiku a ekonomiku ale budeme řešit naše zdraví, protože pokud budeme nemocní tak skončíme v krematoriu, protože umělá inteligence s námi bude zacházet jako bychom byli jenom roboti na baterky. Současné počítače, ve kterých je Windows 11 skončí na skládce odpadu. Zanikne i operační systém Windows a místo něj zde bude Linuxová distribuce. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.