Nová doba stvoří nové lidi

Často jsme v situaci kdy na něco dlouho myslíme, dokonce i když usneme tak se naše myšlení nezastaví, a tak máme sny které většinou po probuzení zapomeneme. Pomocí chemie můžeme ovlivnit naše myšlení jenže každá chemie účinkuje jenom krátkou dobu, a tak je zde často závislost na drogách nebo lécích.

Mnoho lidí má psychické problémy, se kterými si nedokáže poradit, příčinou jsou vždy chyby v nás nebo okolo nás, mnohé chyby jsou nám skryté. Problémy s chybami nemá jenom člověk, ale má je i organizace nebo stát, dokonalost je iluze, vše zde je evoluční dočasný experiment a zázraky jsou jenom v reklamě nebo pohádce.

Každý je na začátku života prázdnou nádobou a prvních šest let života je pro člověka nejdůležitější, v našich dětech je naše budoucnost, tam kde se dětem nedostane optimální péče tam je následkem zaostalost a bída. Nebude to už trvat dlouho a věda pokročí natolik že budeme moci lidi vyrábět průmyslově, a i jejich výchova bude tak optimální, nebudeme tak už k ničemu potřebovat ženy a tím logicky i skončí rodina kde se rodili děti, nová doba stvoří nové lidi, co budou mít v hlavě čipy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.