Normální člověk se ještě nenarodil

Tam kde je nespravedlnost tam je i deprese, jenom ve smrti je zde spravedlnost a následkem je ekonomická a politická krize. Co je to spravedlnost? Spravedlnost je to že nikdo nemá zde; výhody, jistoty, imunitu, popularitu, moc, bohatství, atd. ve spravedlivé kultuře se z díla pozná tvůrce, nekoukejme na to jaké funkce zde někdo má, ale jaké dílo zde on zanechá. Poslední dobou je zde tendence nedomýšlet následky našich rozhodnutí, práce kvapná je většinou špatná, je to tak snadné učinit chybu a je to tak těžké chybu opravit, podívejme se třeba na nenormalitu v rovině fyzické a psychické, neustále se setkáváme s tím že zde něco není normální a nikdo neví co s tím.
Třeba zrovna teď se měnil čas z letního času na zimní čas, po mnoho století bylo normální to, že se čas řídí stínem od slunce, a pak nějakého mocného idiota, napadlo zavést letní a zimní čas. Nebo se podívejme na to co se děje ve válkách, po mnoho století, je to normální že se neustále zabíjíme, a ničíme ve válkách veliké hodnoty, podívejme se třeba na to že Bůh nám sem seslal svého syna jako mesiáše, a my jsme jej potupně nahého ukřižovali, je to normální? Normální člověk se ještě nenarodil, a tak je náš lidský svět velikou psychiatrickou léčebnou, kde je někdo letištěm a jiný je letadlem, v současnosti je největším problémem nefungující ekonomika, protože nenormální lidi, neumí myslet a konat ekonomicky.
Fascinuje mě technika, spatřím nějaké stručné oznámení že něco nefunguje, někdy je zde i číslo chyby, ovšem nikde už není informace co mám dělat když to nefunguje? Napadlo mě že by měl každý člověk na oblečení nosit číslo chyby, s čárovým kódem, abychom věděli v čem je ten člověk evolučně chybný, a tím se vyhnuli problémům, obzvláště výhodné by to bylo při seznamování a hledání zaměstnání. Takto bychom mohli i nastavit filtry u komentářů stránek na internetu a chybní jedinci by nemohli komentovat správné články na internetu, pisatel článku by článek na internetu musel označit i číslem svojí evoluční chyby, abychom tak nečetli chybné články od chybných jedinců. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu