Normální blázen

Říj 1, 2021

Podívejme se na život normálního blázna, jeho život organizují blázni od narození do jeho smrti, vše je založeno na odměně a trestu, vytvořit a nastavit o tom je život normálních bláznů, jakýkoli odpor proti společnosti, která je globálním blázincem je naivní a marný!  Pořád všude platí z díla poznáme to, že lidi jsou blázni, když blázni nezvládnou něco řešit po dobrém tak to řeší po zlém!

Jsi veliký blázen tak tě zavřeme do blázince nebo do vězení, problém je zde s velikými blázny, co mají imunitu nebo anonymitu, ty nejde už zavřít snadno do blázince nebo do vězení! Na veliké blázny zde nejsou veliké sítě, abychom je mohli tak eliminovat, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak tato malá skupina mocných bláznů ovládá pomocí dluhů konzumní globální blázinec.

Sledujeme globálně konzumní blázinec a dojde nám to, že milionáři ekonomicky parazitují na dělnících, nadbytek pro blázny, co jsou mocensky nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole! Vše je o tom že za vším je příčina a následek nebo protiklady mezi kterými je napětí, vše je zde naprogramovaný dočasný proces, vše, co je živé to je pokusným materiálem pro evoluci, jedinou jistou je zde nejistota, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, proč nemají blázni prachy?