Nízkonákladový stát

V současnosti mají státy veliké náklady a tak mají veliké dluhy, to musí skončit, všude se modernizuje a optimalizuje, to vede ke snížení nákladů na minimum, každý stát potřebuje nahradit svoje zaměstnance za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty za to, že dobře pracují pro stát. Otázka je co bude dělat veliké množství státních zaměstnanců, co měli zde díky státu výhody a jistoty? 
 
Mají nadbytek peněz, co získali jako státní zaměstnanci tak mohou začít podnikat a obchodovat, nebo odejít do důchodu, je to ostatně jejich soukromý problém, koho v kapitalismu zajímá to, že nějaký zaměstnavatel co je v krizi propustí svoje zaměstnance. 
 
Mnozí namítnou, že je to utopie, aby zde byl robot prezidentem, jenže každý pokrytecký dogmatismus je zde dočasně, jakmile budou GVKB roboti řídit celý svět tak skončí plýtvání penězi a časem, ten kdo bude zde označen kontrolními GVKB systémy za systémově vadný subjekt, ten skončí okamžitě v masové konzervě společně s drůbežím separátem, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. 
 
Skončí dlouhé období vadných lidí, co zde lhali a kradli, chybu každý udělá jenom jednou, protože ten kdo udělá amatérskou chybu, ten skončí v konzervě s drůbežím separátem. Skončí zde; reklama, pohádky, dogmata, mytologie, fetiše, rituály, symboly, kulty, hnutí, sekty, církve, politika, dezinformace, atd. 
 
Zavede se sterilizace u vadných žen, aby nedocházelo k rozmnožování vadných lidí, všude bude pořádek a čistota, nebudou se prodávat cigarety ani pivo a slivovice, nebudou ani prášky na hlavu, protože to jsou drogy. Základem nového GVKB systému bude; rychle, levně, kvalitně, atd. ten kdo to nepochopí, ten skončí v GVKB masové konzervě, společně s drůbežím separátem.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]