Přeskočit na obsah

Nezaměstnanost je uměle vytvořená

Nezaměstnanost je uměle vytvořená elitou, aby díky ní mohla snadněji parazitovat na pracujících! Ryba smrdí od hlavy a hlavou společnosti je mocná a bohatá elita! Moc a bohatství je silná droga, která z každého člověka učiní rychle a snadno parazitující ekonomické klíště, které logicky ekonomicky vysává svého bezmocného hostitele. Povrch ideologie se často mění, ale pod tímto povrchem se nic nikdy nemění, vždy je zde mocný parazit a bezmocný hostitel.

Stačí pečlivě jenom sledovat stavebnictví ve společnosti, tam kde se mnoho staví, tam jsou logicky i veliké peníze a tam kde se výstavba dlouhodobě zastavila, tam logicky už peníze nejsou. Elita má peníze a ona je investuje nejvíce do výstavby a logicky i očekává to, že se jí její veliké investice vrátí, je tedy se třeba ptát proč se někde stavebnictví zastavilo a proč se jinde stavebnictví rozeběhlo a zde je i odpověď na to proč je někde nezaměstnanost a jinde je nedostatek lidí na práci.

Každá investice je jako zasazení ovocného sadu, který začne přinášet užitek až za mnoho let, jsou, ale na světě místa, kde se nevyplatí sázet tento ovocný sad, protože by z tohoto sadu nebyl očekávaný užitek. Užitek není z investice tam, kde je malá kupní síla obyvatelstva, protože je zde velmi tučný sociální stát a tím logicky i velmi chudý pracující lid.

Prostě je to o daních, čím menší jsou daně tím více je i práce, ideální by bylo daně globálně trvale všude zrušit a tím by i zmizela na světě nezaměstnanost, daně jsou, ekonomický plevel, který parazituje na práci hospodáře a pokud není možné tento plevel správně a snadno eliminovat je zde logicky brzo veliká krize spojená s nezaměstnaností.

Štítky: