Nezakládejte si nikde ubohý profil

Ano, získat výhody bez zásluh to je krádež. Parazit nepracuje, on na cizí práci parazituje, parazitování není jenom u lidí existuje i v přírodě, s parazitováním se setkáváme i na internetu kdy má někdo na internetu veliké zisky díky parazitování, proč selhala kontrola, a tak máme veliké problémy s parazity, co na nás parazitují díky výhodám, které zde mají.

Adolf Hitler nám v nahotě ukázal, jak funguje totalita ve které je člověk jenom číslem s nulovou hodnotou, za vším je protekce založená na výhodách, výhody si musí každý zasloužit svým dílem které je hodnotné, získat výhody bez zásluh to je krádež a zloděj by měl být zavřen do vězení.

Podívejme se na Microsoft, jak získal výhody bez zásluh a tak má veliké zisky které si nezaslouží, správnou cestou jde firma Apple, která dbá na kvalitu a za kvalitu požaduje logicky velikou cenu. Můžete si založit na Facebooku profil, jakou cenu ale bude zde mít váš soukromý profil, když je zde takových profilů mnoho miliónů, podobné je to i na; YouTube, Twitter, Blogger, Lidé, Zpovědnici, atd. Nezakládejte si nikde ubohý profil, ale kupte si konečně doménu a tu dejte na kvalitní hosting kde nebudete mít mnoho omezení, ukázka toho jak může vypadat vaše stránka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..