Přeskočit na obsah

Nezabezpečené hodnoty přitahují parazity

Státní kontrola musí lidské zmetky eliminovat, současný svět se přelidnil lidskými zmetky a následkem je logicky ekonomická a politická krize. Život je postaven na boji o to, co je nám drogou v tomto boji musí být vše co je chybné eliminováno a musí se zajistit, aby se chyby eliminovali už preventivně. To že zde někdo je prezidentem republiky a má mnoho titulů neznamená, že zde nejde o zmetek, který je třeba eliminovat.

Kvalitu člověka musí určit jenom boj o to co je nám zde drogou a v tomto boji nesmí zde mít nikdo žádné výhody. Na jedné straně schvalujeme ve válce použití bomb, které se hází na města a na druhé straně nám vadí zabíjení nekvalitních lidí? Zabíjení je součástí existence v přírodě, vždyť vše, co jíme to bylo kdysi živé abychom se mohli najíst musí zde i něco zemřít, jak vlastně došlo k tomu, že jsme přestali likvidovat lidské zmetky?

Za touto zásadní evoluční chybou je vznik soukromí, kdy ti, co zde měli soukromí zakázali likvidaci lidských zmetků, aby tím uchránili svoje bližní, co s nimi existovali v soukromí. Pokud soukromí dokonale eliminujeme z naší planety tak automaticky dojde k likvidaci všech lidských zmetků, protože společnost přestane být sociálním ústavem pro zmetky a lenochy.

Romům a cikánům se daří nejlépe tam kde je společnost založená soukromě, a tak podporuje zmetky a parazity, pokud se společnost vzdá víry v soukromí a označí soukromí za zločin spojený s trestem smrti tak logicky Romové a cikáni rychle takovou společnost opustí, protože by zde byli rychle eliminováni.

Štítky: