Nevyřešené problémy způsobují psychické nemoci

Hledáme to, co nemáme, nejvíce hříšníci hledají; štěstí, úspěch, výhody, jistoty, moc, bohatství, lásku, pravdu, moudrost, vědomosti, popularitu, zdraví, sex, peníze, drogy atd. pokud něco nalezneme tak naše radost má krátké trvání, protože začneme hledat něco jiného, nevyřešené problémy způsobují psychické nemoci, a tak je hříšná kultura plná psychicky nemocných hříšníků. Mnoho hříšníků si hraje na to že jsou svatí, jenže z díla snadno poznáme to že to jsou hříšníci, svatá jsou zde jenom pravidla která platí všude milion let a budou všude platit i za milion let, jde nejvíce o pravidlo protikladů mezi kterými je napětí a toto napětí zde se vším pohybuje a tak zde je vesmír a život, stvořitelem všeho jsou protiklady mezi kterými je napětí, jde o; lásku a nenávist, dobro a zlo, pravdu a lež, život a smrt, příčinu a následek, samce a samici, moc a bezmocnost, vítězství a prohra, bohatství a bídu, svobodu a otroctví, realitu a iluze, atd.

Vše je zde pomíjivé, protože evoluce nahrazuje staré za nové, je to celé jenom hra a pravidla hry určuje situace, nebo to co má zde protekci kterou si nezaslouží. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. je zde pokrytecký protekcionismus, ten druhý je hříšný pokrytec, o tom jsou všechny pokrytecké ideologie, které z hříšníků dělají hlupáky a chudáky, tam kde není rovnost a spravedlnost tam je očistec plný hříšníků. Nechtěj změnit svět nebo cizí hříšníky, chtěj změnit sebe, přiznej si konečně to, že jsi hříšný pokrytec, který nejvíce myslí na to, jak egoisticky parazitovat, a tak se mít zde lépe než ostatní hříšníci, dobrota je přeci žebrota a peníze hříšníkům nesmrdí.

Války a pandemie v nahotě odhalují pokrytectví u subjektů a objektů, z dálky vše vypadá lépe než z blízka, podívejme se na boha z blízka a spatříme to, že je bůh pohádkovou postavou něco jako je třeba vodník, lidi si boha vymysleli, aby mohli tak snadno dělat z cizích lidi hlupáky a chudáky, peníze těm, co jsou nahoře nesmrdí, a tak zde jsou; daně, cla, pokuty, certifikace, poplatky atd. nebude to trvat dlouho a pro hříšníky nebude v očistci práce za mzdu, protože nám stroje a programy vezmou veškerou práci za mzdu, bude zde jenom práce, za kterou není mzda, jenže dobrota je žebrota! Dobře se mají zde ti, co mají zde dobrou práci za dobrou mzdu, jde o hříšníky, co zde dělají; papeže, guru, krále, císaře, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, celebritu, podnikatele, ředitele atd.

Statisticky globálně 1 % hříšníků zde vlastní většinu světového bohatství, milion milionářů ovládá tento konzumní očistec pomocí dluhů a regulací. Když fotografuji a potom fotky v počítači upravuji, tak si uvědomuji realitu, ve které hříšníci existují, komu není od moudrého rady tomu není ani pomoci, z ničeho jsi vzniknul a v nicotu se zase navrátíš, jsi zde jenom dočasným evolučním experimentem s nulovou hodnotou pro realitu. Smrtí zde vše definitivně končí, nevěřte na pohádky, ve kterých je po smrti převtělení nebo ráj a peklo, naučte se konečně poznat co je pravda a co je lež, od té doby, co zde je protekce zde existují dezinformace, které mají na povrchu pravdu a pod povrchem je lež, z dálky čerti vypadají jako andělé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *