Statistiky umí odhalit to, že konzumní společnost vyhazuje neustále miliardy dolarů za pitomosti, jde o globální problém starý mnoho století, každá lidská chyba má jistě i svoji příčinu, jsem globálně nejlepším specialistou na optimalizace, který umí jít u problémů do veliké hloubky a neřeší problémy lidí povrchně a rychle.

Vše je o tom proč lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit, komu není rady, tomu není pomoci, bylo, a ještě dlouho i bude. Neřešte to, co stejně nedokážete vyřešit, řešte jenom to, co dokážete vyřešit, nestačí opravovat chyby povrchně, nebojte se jít do hloubky a hledejte v hloubce příčiny chyb u jedinců a organizací.

Vše je zde o tom že vznikají ve spěchu chybná pravidla, a ty se potom logicky porušují, problémem je chybné lidské myšlení kdy lidi mají v hlavě nepořádek, a tak chybně myslí a následkem je; konflikt, válka, pandemie, ekonomická krize, extrémismus, vandalismus, totalita, dogmatismus, kariérismus, populismus atd. všichni jsou blázni, jenom já jsem ředitelem tohoto konzumního blázince o tom to zde je!

Miluji od dětství šachovou hru, vše je zde o začátku, pokud uděláte na začátku hry chybu je už obtížené hru vyhrát, začátkem hry je narození člověka do konzumního blázince, jde o to, kde a komu se narodíte to potom určuje váš osud, špatná genetika a špatná výchova má za následek lidi co se mají špatně, jsou to jenom příčiny a jejich následky.

Tak jako se kontroluje u mnohého pečlivě kvalita tak musíme začít i kontrolovat globálně pečlivě kvalitu lidí a nekvalitní jedince přemístit z civilizace do rezervace bez možnosti návratu do civilizace. Nejde zde rozhodně o diskriminaci příživníků, co se neumí přizpůsobit konzumní společnosti, jde zde o zajištění pořádku tak, aby se zde už nelhalo a nekradlo ve velkém.

Jakýkoli odpor vůči GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům bude už brzo naivní a marný, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět každý rok milady autonomních inteligentních GVKB robotů na akumulátory s desetiletou zárukou. Skončí zde tak logicky; byrokracie, politika, náboženství, sekty, hnutí, reklama, filosofie, podnikání, školství, rodina, vandalismus atd.

Tak jako nás zprávy informují o pandemii, tak nás zítra budou zprávy informovat o globálním velikém odsunu lidí z konzumní civilizace do rezervací, kde nebudou mít lidi už k dispozici výhody a jistoty co měli v civilizaci, a tak zde přežijí jenom zdraví a chytří jedinci. Vítěz vždy určuje pravidla hry pro ty, co prohráli, moc je postavená na bezmoci, pro nikoho zde na světě nebude už imunita nebo výjimka, v rezervaci skončí; milionáři, celebrity, prezidenti, ministři, diplomati, profesoři, soudci atd.