Nevěřte mediální propagandě

Zdraví je opakem nemoci, zdraví se pozná z aktivity a nemoc se pozná z pasivity, tak jako onemocní tělo tak onemocní i psychika, v základních principech funguje psychika podobně jako tělo, co je příčinou toho že místo aktivity je zde pasivita? Příčinou všech našich nemocí je bída, bída vede k pasivitě tělesné a psychické!

Podívejme se na divoká zvířata, která v zajetí těžce onemocní, protože si neumí s bídou poradit. Moderní člověk je divoké zvíře, které je v malé kleci, a proto je nemocný tělesně a psychicky, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, naše civilizace vznikla díky otroctví, nejprve jsme zotročili rostliny a zvířata a potom jsme zotročili lidi.

Z lidí se stali ekonomičtí otroci, co měli mnoho povinností a minimum práv, následkem byli; konflikty, vandalismus, extrémismus, revoluce, války, pandemie atd. co je dovoleno otrokářům to je zakázáno otrokům o tom je pokrytecký populismus který pomocí propagandy dělá z lidí všude pitomce už mnoho století!

Začínáme všude nasazovat automatické optimalizované systémy, a to má za následek bídu, protože stroje a programy berou lidem možnost se mít dobře díky profesionální práci. Za krátkou evoluční dobu zde pro nikoho na světě práce za peníze už nebude.

Lidi budou muset tak opustit civilizaci a budou žít v rezervacích kde se budou mít velmi zle, a tak zde nastane globální genocida. Nevěřte mediální propagandě, protože ta slouží otrokářům, jenže i na otrokáře dojde už brzo řada a místo bezcitných otrokářů, zde bude umělá inteligence a roboti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *