Neumím si poradit se syndromem vyhoření

Běžný zákazník

Dobrý den, poslední dobou jsem v těžké životní situaci se školou a spousty dalších věcí doma řeším. Jsem v prváku na střední a je to velký skok proti ZŠ a nějak jsem ztratil chuť chodit do školy, strašně na ní kašlu. Neučím se, chodím pozdě někdy i vůbec. Bohužel jsem poslední dobou chytil i velké deprese. Přijdu si poslední dobou i hodně osamocený a pořád změny nálad díky neúspěchům. Vůbec nic nepomáhá, strašně rád bych si splnil svůj životní sen, šel na tu správnou životní cestu.

Ale takto to daleko nedotáhnu, jak vzděláním, tak i psychicky. Nějaký antidepresiva nechci brát, když mám co dělat a je vše v pořádku tak ty deprese nejsou. Jeden okamžik v životě mi změnil život, úplně ho tady nebudu vypisovat. Už nevím, co mi může pomoct, přijde mi to jako úplný konec, že už mi nejde pomoct, ale nevzdávám to. Potřeboval bych asi pomoci od boha anebo bych byl vděčný, když by mi někdo napsal soukromě na mail a zkusil mi pomoci nebo dal radu, jak boha poprosit?

Jak to udělat, aby mě následoval k mému životnímu snu, zbavil mě depresí, pomohl mi najít si přátelé, holku atd. Nebo jak razantně změnit život, ty deprese nejdou vydržet dostal jsem se k neustálému přemýšlení o sebevraždě. Vím, co chci a jsem připraven za tím jít a s těmi depresemi bojovat a nevzdat se! Takto chci bojovat celý život až do posledního výdechu! Můj životní sen je, pomáhat a zachraňovat lidi.

Chtěl bych být někde třeba u Interpolu nebo nějaká speciální jednotka nebo třeba tajná služba. Klidně i za cenu vlastního života. Chtěl bych skončit tak, že bych někde padl jako hrdina. Zkrátka trochu jiný život než většina lidí. Věřím v to, že toto je moje poslání a věřím, že život je jakási zkouška a pokud ji splníme, tak následuje reálný svět. Byl bych moc rád, kdyby mi někdo pomohl. 

GVKB

Vážený pane, máte mnoho nevyřešených problémů, se kterými si nevíte rady a myslíte si, že ty problémy za vás vyřeší bůh nebo nějaký specialista, největším vaším problémem jsou chybné závislosti, které s vámi manipulují jako s loutkou, nejste pánem ve svojí duši pánem zde jsou chybné závislosti. Vaše hlava je plná hloupostí, a tak se z vás logicky stal hlupák. Potřebujete vyčistit hlavu a vyčistit i tělo od drog a jiné špíny. Ideální bude pro vás nějaký sport jako je třeba běh nebo jízda na kole, je to celé o tom změnit svoje priority tak aby měl pro vás život smysl, dobré by bylo začít s meditací, opakujte si neustále meditaci. Já jsem dokonalý a vše je k dobru.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *