Nesvěřujete pitomcům řízení

Tak jako může řidič auta havarovat, protože neumí řídit správně auto, tak může havarovat; král, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, generál, ředitel, celebrita atd. co neumí správně řídit to, co má na starosti. Co je to řízení?

Podívejme se na fotografování, kde automatika řídí při fotografování nastavení; času, clony, zaostření atd. tak aby se fotky povedli, často se ale fotka nepovede, protože automatika selže! Profesionálové většinou automatiku vypínají a vše si ručně nastaví, protože mají mnoho praktických zkušeností s fotografováním.

Automatika nepočítá totiž s extrémy, jakmile automatika narazí na extrémy tak selže! Tak jako selže automatika u fotoaparátu, tak selže v extrémní situaci i automatika při řízení; státu, organizace, podniku, automobilu atd. všechny dopravní systémy se často dostávají do extrémních situací, a tak selhávají, tím dochází k velikým ekonomickým ztrátám a umírá zde zbytečně mnoho lidí. 

Nesvěřujete pitomcům řízení, svěřte řízení umělé inteligenci! Na práci stroje, na řízení programy, o tom je naše evoluční budoucnost, ve které nahradíme globálně lidi za stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou problémy, všechny snahy o to, aby lidi nedělali chyby jsou naivní a marné, člověk to byla evoluční testovací verze a finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory, vše je zde dočasně a vše se recykluje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *