Nestůj jako trouba na slepé koleji

Jakmile se k moci dostala komunistická strana, tak jsme skončili na ekonomické slepé koleji, a dosud na té slepé ekonom ekonomické koleji stojíme, i když už zde dlouho máme kapitalismus. Tak jako je náš zaostalý národ na slepé ekonomické koleji tak i ty jsi na slepé koleji, myslíš totiž jako komunista, a tak jsi ekonomicky v troubě.
Komunista myslí na popularitu, a kapitalista myslí na peníze, nejde sloužit více pánům, pokud budeš sloužit jako komunista popularitě, tak se ocitneš na slepé ekonomické koleji. Podívejme se třeba na sociální péči o ubožáky, komunisté se sociálně postarali o ubožáky a tak zabili tržní ekonomiku.
Kapitalistům je jedno to, že zde jsou sociální ubožáci, co zemřou zimou a hlady, je to jenom jejich soukromý problém, jak si kdo ekonomicky zde ustele, tak si i lehne. Jak nám může EU nařizovat to, že se máme dobře postarat o sociální ubožáky, to mě zdravý rozum už nebere? Představme si, že bychom globálně zrušili; daně, cla, poplatky státu, co by následovalo?
Následkem by byl boj o holou existenci, ve kterém by 99% světové populace brzo jistě zemřelo, najednou by zde bylo málo lidí, a celý konzumní systém by se od základů změnil, najednou by zde byl totiž všude čistý konzumní kapitalismus.
Centralizace zabíjí kapitalismus, protože vytváří přelidnění a degeneraci, a odsouvá národy a rodiny na slepou existenční kolej, ryba smrdí od sobecké mocné a bohaté hlavy. Jakmile centralizace dosáhne ekonomického stropu, tak následkem je veliká krize, každá centralizace narazí jednou jistě na strop, to je si třeba konečně globálně uvědomit!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu