Nespokojenost stvořila peklo

Stroje neznají nespokojenost, a tak neznají ani peklo, s příchodem kontroly přichází nespokojenost a tím i peklo! Kontrola je jako subjektivní metr, kterým se vše subjektivně poměřuje, a to co není subjektivně správné vytváří naši nespokojenost která je u; ekonomiky, náboženství, politiky, vědy, techniky, spravedlnosti, lásky, pravdy atd. máme v hlavě mnoho specialistů na kontrolu co jsou nespokojení, protože něco v nás nebo okolo nás podle nich není subjektivně správné.

Napíšete na internet svoje myšlenky a najednou je zde snaha kontrolovat a komentovat vaše myšlenky, protože si někdo na internetu pyšně myslí že jeho subjektivní pravda je objektivní a správná, není ten, co by se zavděčil všem, bylo a bude!

Podívejme se na slova, která končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, egoismus, altruismus, idealismus, populismus, centralismus atd. všechna tato slova vycházejí ze snahy udělat ze subjektivní pravdy objektivní pravdu, ve skutečnosti jde o násilnou manipulaci pomocí propagandy a cenzury!

Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si blázni hrají na to, že jsou normální, války a pandemie v nahotě odhalují to, že nikdo z lidí na světě není normální, protože normální člověk je nahý na veřejnosti a za nahotu se nestydí! Tak jako jsme oblékli tělo, tak jsme oblékli i naše ego, vše je zde o snaze vypadat lépe, aby to mělo velikou hodnotu.

Televize a internet nám nabízejí virtuální realitu která se stává pro mnoho lidí psychickou drogou na které jsou závislí, když v realitě nenajdeme spokojenost tak jí najdeme ve; virtuální realitě, víře v zázraky, drogách, manželství atd. jsme šťastní, pokud jsme spokojení, problémem je to že naše spokojenost je zde krátkou dobu a potom přichází nespokojenost! 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *