Nesplacené dluhy mají za následek inflaci

Pokud mnoho velikých organizací nemůže splatit svoje veliké dluhy tak následkem je inflace, peníze nejsou dneska už nikde kryté zlatem, ale jsou kryté dluhy, které dělají lidi a organizace. Co je příčinou toho že dlužníci nemohou splácet svoje dluhy? Pokud dlužníkům poklesnou zisky tak nemají z čeho splácet dluhy, největším dlužníkem, který nemůže splácet dluhy je stát který je špatný hospodář. Stát je špatný hospodář, protože hospodaří s cizími penězi, které chybně přerozděluje podle politického programu.

Ekonomické krize nejsou nic nového a je to pořád o tom že dochází k tomu, že se dluhy nemohou splatit, dobrota je žebrota, čiň čertu dobře a on se ti peklem odmění! Centrální banka nemá díky nesplaceným státním dluhům peníze, a tak si peníze natiskne a následkem je inflace, následkem inflace jsou zde konflikty a války, je to akce a reakce. Stát mi připomíná mozek který je závislý na konzumaci slivovice, a tak je opilý a nevnímá realitu, v současnosti došlo k tomu, že zde jsou nemocná játra, a tak lékaři zakázali pití slivovice, a tak je zde ekonomická krize.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *