Neřešte to, že je někdo blbec

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Nejhorší je srážka s blbci na internetu. Největší koncentrace blbců na našem internetu je na stránce Zpovědnice, o kterou se provozovatel mnoho let nestará a vládnou zde tak jenom blbí moderátoři a blbí administrátoři. Z díla poznáváme tvůrce, pokud se blbci pomocí protekce dostanou k moci v organizaci tak následkem je zánik každé organizace. Naivně jsem si na Zpovědnici založil profil a druhý den mi profil byl nějakým blbým moderátorem smazán i když jsem neporušil v ničem pravidla Zpovědnice. Mnoho let se zabývám problematikou lidské blbosti a zjistil jsem, že jablko nepadne daleko od stromu, jak kdysi pravil mesiáš Ježíš Kristus.

Pokud mají blbí rodiče děti tak jsou jejich děti blbé to je logické, z díla přeci poznáme tvůrce. Blbost není psychická nemoc, je to genetická vada a je to i blbá výchova dětí, ten druhý je blbec, co s tím uděláme, kde je zakopaný pes? Neřešte to, že je někdo blbec, nekrmte blbce a nechte je umřít hlady, ignorujte stránku Zpovědnice a jiné podobné stránky kde je nadbytek blbců, nechoďte k politickým demokratickým volbám, protože na kandidátkách jsou na 100 % jenom samí blbci.

Moudrý člověk se vyhne tomu, aby byl politikem a dělá něco užitečného co vede k tomu, že se lidi mají lépe, díky politikům se lidi nemohou mít nikdy nikde lépe, protože; politika je boj o moc, ekonomika je boj o zisk, náboženství je boj o pravdu, umění je boj o popularitu, věda je boj o jistoty, život je boj o dlouhověkost atd. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje situace nebo organizace, pokud jsou pravidla v organizaci chybná, tak následkem je zánik organizace, komu není rady, tomu není pomoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *