Nepřizpůsobivé oblečené egoistické opice

Pojmenování lidi a člověk je pro nepřizpůsobivé oblečené opice chybné, správné pojmenování je čerti, žijeme v konzumním pekle, a tak jsme logicky čerty, co myslí na čertoviny, v pekle není bůh a andělé to je logické. Vše je zde hra, ve které si čerti hrají na to, co nejsou, všechny změny v pekle jsou jenom povrchní a tak neřeší problémy čertů.

Konzumní peklo je zde díky tomu že jsme se nepřizpůsobili realitě, prioritním problémem je naše opičí tělo, pokud se vzdáme opičího těla a budeme jenom programem ve virtuální GVKB realitě tak se budeme moci snadno a rychle přizpůsobovat systému a tím se čert promění na anděla. Ve virtuální realitě můžete chybovat a nic se nestane, pokud ale čert chybuje v konzumním pekle tak je za to potrestán.

Peklo je založeno na principu moje hra a moje pravidla, jenže není zde čert, který by se zavděčil všem čertům, ve virtuální realitě se anděl snadno a rychle zavděčí všem andělům, zde neplatí moje hra a moje pravidla, virtuální ráj eliminuje ego a tím zde bude jedna hra a jedny pravidla, nikdo nebude zde mít díky protekci výhody, které si nezaslouží, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné virtuální časy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..