Nepřecházejte jako ovce na Windows 11

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pochopte to, že každý nový operační systém Windows od Microsoftu je pět let od jeho vydání testovací verzí plnou chyb, počkejte proto do roku 2026, to už bude konečně Windows 11 zbaven největších chyb a budete mít na internetu i nápovědu která vám pomůže s vašimi problémy, v roce 2026 zde už budou počítače optimalizované pro Windows 11 a tyto počítače budou i rychlejší a budou mít menší spotřebu elektřiny.

Ideálním počítačem je pořád klasický počítač, který je v plechové bedně kde je zdroj napájení a možnost mít zde několik pevných disků. Nekupujte si notebook, pokud potřebujete používat internet mimo byt a kancelář tak vám bude bohatě stačit tablet. Taky je si třeba uvědomit to že rozdíl mezi Windows 10 a Windows 11 je jenom v novém uživatelském rozhraní které se moc nepovedlo. 

Ideální by byl přechod na populární Linuxovou distribuci jde jenom o to si zvyknout na nové uživatelské rozhraní. Technika není tak důležitá mnohem důležitější je naše profesionální práce z díla se pozná tvůrce, život je hra a jde o to jakou hru hrajeme a jak jsme v této hře úspěšní, počítače a operační systémy to jsou jenom nástroje které používáme k dosažení nějakého cíle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *