Přeskočit na obsah

Nepotřebujeme prezidenty a ředitele co dělají jednu chybu za druhou

Moderní podnikání se stává existenčně závislé na profesionálních informacích a profesionálních programech, ten, kdo dokáže pro zákazníky zajistit profesionální programy a informace si dneska může za svojí práci i stanovit vysokou cenu, protože v tomto oboru podnikání je poměrně malá konkurence a je zde veliká poptávka, po profesionálních informacích a programech. Podívejme se třeba na firmu Sony, která vyrábí hlavně elektroniku, tato firma potřebuje veliké množství profesionálních programů a profesionálních informací a musí za tyto programy a informace zaplatit veliké ekonomické částky. V současné době přestávají mít hodnotu již veliké továrny, nebo veliké hospodářské plochy kde se něco pěstuje, větší hodnotu mají profesionální informace a programy, protože díky nim můžete mít snadno a rychle veliký zisk.

Pokud nemá firma nebo stát profesionální programy a profesionální informace, tak mnoho plýtvá penězi a časem, což má většinou za následek veliké ztráty, které mohou vést ke krizi u podniku nebo u státu. Podívejme se třeba na to, že stát nemá profesionální informace, a tak draho nakupuje nekvalitní zboží a služby, často je zde i veliká korupce, kdy byrokraté a politici, takto snadno bohatnou. Stejně tak i stát zaměstnává nekvalitní a drahé politiky, protože o těchto starých lidech nemá profesionální informace, nikdo zde není tak bohatý, aby si mohl dovolit šetřit na profesionálních informacích a profesionálních programech.

Mnoho amatérských informací a amatérských programů z dálky vypadá že jsou profesionální, aby oklamali toho, kdo si je koupí, poznat co je skutečně profesionální informace a profesionální program, to dokáže mnohdy jenom špičkový profesionál. Mnoho lidí se rozhodne že si koupí nový mobilní telefon, a tak potřebují profesionální informace o tom jaký telefon je pro ně ten nejlepší, správně by jim měl tyto informace poskytnout prodejce v prodejně nebo na internetu, ale tak to nefunguje, protože prodejce se chce zbavit zboží které mu jde málo na odbyt, a tak bude poskytovat zákazníkům dezinformace. Stejná situace je, pokud si bude někdo chtít na internetu založit blog nebo stránku, i zde mu pomůže jenom profesionál který mu poskytne profesionální informace a profesionální programy, nebo mu stánku může i sám profesionálně udělat a nechá si svojí práci i profesionálně zaplatit.

Hnutí vše si udělám sám, a tak ušetřím čas a peníze je zdrojem mnoha našich neřešitelných problémů, díky kterým se dostáváme do zoufalých situací. Stát nebo podnik se rozhodne že si internetovou stránku udělá sám, má přeci zaměstnance, co pracují s internetem, a tak by to pro ně neměl být žádný problém. Na druhé straně ale stát vyhodí oknem ohromné finanční částky za; politiky, byrokraty, armádu atd. zde se dostáváme k problematice toho že řízení státu a podniků je chybné, protože jej provádějí lakomí a líní ubožáci, stát a podniky musí řídit jenom elektronika, která používá profesionální informace a profesionální programy, nepotřebujeme prezidenty a ředitele co dělají jednu chybu za druhou, potřebujeme profesionální programy a profesionální informace.

Štítky: