Neplýtvejte penězi a časem na pitomosti

Pokud plýtváme hodnotami tak to jistě má nějakou příčinu, tou příčinou je náš amatérismus! Podívejme se na špatné knihy, které jsou klasickou ukázkou plýtvání časem a penězi na pitomosti. Statistiky globálně je 99 % na světě vydaných knih zařazena do kategorie špatné knihy, jak je to možné že jenom 1 % knih je v kategorii správné knihy?

Je to jako závod, kde je na startu sto závodníků a jenom jeden závodník je první v cíli, protože je nejlepší. Vše je zde o konkurenci, která odděluje špatné od správného, pokud zde není konkurence tak zde není oddělení správného od špatného.

Z díla poznáme hodnotu tvůrce o tom je evoluční proces, který eliminuje vše, co je špatné, tak jako je 99 % knih v kategorii špatné knihy tak je i 99 % lidí na světě v kategorii špatný člověk příčinou je to že špatní rodiče mají logicky špatné děti, jablko nepadne daleko od stromu.

Tragédie je, pokud nám vládne špatná elita, následkem je to že máme špatnou náladu a mnoho lidí se snaží utéci tam, kde nevládne špatná elita, aby měli dobrou náladu. Budeme muset u lidí globálně zavést kontrolu kvality, nekvalitní lidi eliminujeme v krematoriu, tak už nebudeme muset potřebovat antikoncepci a potraty, protože lidí na světě už nebude jako sraček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *