Neobyčejné životní příběhy jsou populární

Ve snaze o to získat popularitu vznikají vymyšlené příběhy o mnohém, problém nastává v okamžiku, kdy následkem je to že lidi těmto příběhům naivně uvěří a potom chybují. Lež se tak stala kaskadérem, který pravdu zastupuje v rizikové situaci, lhaní není lidský vynález, protože i v přírodě nalezneme snahu o lhaní, jediný rozdíl je v tom, že lidi umí mluvit a jsou i gramotní, a tak mají lhaní snadnější než rostliny a zvířata.

Pokud je život boj nebo soutěž, tak logicky konkurentům neřekneme pravdu, protože bychom tak neuspěli, protože dobrota je žebrota. Tak jako je drogou slivovice a cigareta tak je i drogou lhaní, většina příběhů, co jsou populární to jsou lži, nebyl zde žádný; bůh v ráji, král v pekle, Ježíš Kristus atd. to vše jsou jenom vymyšlené příběhy, zázraky v realitě nejsou, protože v realitě platí jenom reálná pravidla jako je zákon příčiny a následku.

Lhaní je možné díky tomu že dosud zde není inteligentní kontrolní globální systém, který by lidem zablokoval možnost lhát a tím i krást. Podívejme se na to, jak by to zde vypadalo, pokud by lidi nemohli globálně tisíc let lhát a krást, skončilo by rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, vše by zde řídila jenom pravda a láska, nebyli by zde konflikty a války, skončila by zde; politika, náboženství, propaganda, cenzura, vandalismus, extrémismus, protekce, korupce, příživnictví atd.         

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *