Nenormální je ten, kdo porušuje normy

Je to zde neustále stejný příběh o porušování norem, porušování norem je i nahrazování správných norem za chybné normy, komu není rady tomu není ani pomoci. Ve snaze o to vyhrát nad konkurenty a nepřáteli se porušují správné normy, následkem jsou problémy, na které není řešení.

Teprve s odstupem času se ukáže, jak jsme porušovali nějaké normy a jaké to mělo pro nás následky, podívejme se třeba na propagandu a reklamu která z nás dělá pitomce, ti, co jsou nahoře díky protekci už mnoho tisíciletí si hrají na bohy a následkem je konzumní očistec, ve kterém nemá život člověka už žádnou koncepci, a tak je zde antikoncepce a potraty.

Vše je o tom že z cizího krev neteče, nadbytek pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. To že má někdo vystudovanou vysokou školu neznamená, že on nebude chybovat, nebude to už trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a tím dojde k restartu civilizace a lidem se odebere možnost zde centrálně vládnout, protože lidi dělají chyby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *