Není blbec ten, co by se zavděčil všem blbcům

Za blbou náladu mohou blbci, vše zde je o příčině a následku, za tvojí blbou náladu mnohou logicky blbci, blbci se nám přemnožili a následkem je veliká konzumace drog a léků na deprese. Netestujeme inteligenci, ale testujme blbost lidí, jak otestovat snadno a rychle blbost lidí? Nabídněte lidem něco, co je jim cizí a sledujte, jak na to budou reagovat, blbce poznáte podle toho, že on odmítá vše, co je mu cizí a tvrdí že jenom to co je mu blízké je správné a dokonalé.

Blbec se uzavřel do svého světa a v tomto světě se cítí dobře, je to jeho hra a jeho pravidla, následkem musí být konflikt a někdy i válka. Není blbec ten, co by se zavděčil všem blbcům, a tak zde jsou mučedníci co se naivně snažili se zavděčit všem blbcům, a tak blbě skončili jako Ježíš Kristus nebo Jan Hus. Jak problém s blbci řeší příroda?

V přírodě je blbec násilně eliminován, protože on zde nemá protekci, protekce je pro blbce jedinou možností, jak zde evolučně uspět, protekce udělá z nuly veliké číslo. Nadbytek hodnot pro ty, co jsou nahoře má za následek nedostatek hodnot pro ty, co jsou dole, ekonomika je postavená na tom že se můžeme dělat vše ve velkém, zaostalost přichází, pokud nám blbci zakážou dělat vše ve velkém a musíme tak dělat vše v malém.

Podívejme se na školství, které je zaostalé, protože se zde vše dělá v malém, je třeba školství globalizovat tak aby zde byl pro děti jeden jazyk angličtina a byli zde globálně sjednocené informace a programy pro studenty, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit nejednotné školství, které brání lidem v tom, aby se mohli přestěhovat jinam, a tam uplatnit svoje vysoké vzdělání. Stát to je vězení, které dělá z lidí ubožáky, protože zde blbci všemu násilně vládnou, a tak mají lidi blbou náladu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *