Nenechte se chytit do konzumní sítě?

Co je to konzumní síť, do které chytají mocní bezmocné? Konzumní síť to jsou; pravidla, zákony, normy, předpisy, pohádky, mytologie, pověry, náboženství, sekty, politika, ekonomika, móda, reklama, pohádky, sociální sítě na internetu, počítačové hry, virtuální realita, bludy atd. moderně je konzumní síť naprogramování lidí tak, aby se z lidí stali roboti na baterky.

Války v nahotě odhalují to, že se z lidí stali roboti na baterky, když něco nedokážeme vyřešit po dobrém tak to řešíme po zlém, a proto zde existují totality a monopoly které stvořili konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem. Internet se stal zrcadlem, ve kterém můžete konečně spatřit to, že za vším je parazitování kdy ti, co jsou nahoře parazitují na těch, co jsou dole.

Vše zde globálně ovládá milion milionářů, co vlastní většinu světového bohatství a tato elitní skupina parazitů s titulem, pomocí reklamy a zkorumpovaných politiků ovládá skrytě konzumní svět, zlo spáchal ten, komu to přineslo největší užitek. Jak je možné to, že je zde všude inflace, která lidem znehodnocuje jejich uložené peníze?

Peníze to jsou dluhy a pokud je zde nadbytek dluhů tak následkem je všude inflace, aby zde nebyla možná všude inflace, tak zde musí být minimum dluhů, toho lze dosáhnout jenom pomocí GVKB umělé globální inteligence, která nahradí politiky a podnikatele a zavede globálně čipovou kontrolu v reálném čase, která optimálně eliminuje parazitování mocných na bezmocných.       

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *