Nenávist proměnila ráj na peklo

Ten druhý je plný nenávisti, přiznat si to že já jsem plný nenávisti to je pro nás nemožné, pokud je v lidech tolik nenávisti tak to jistě má nějakou příčinu. Myslíme a jednáme podle situace, a tak po akci je zde reakce!

Opakem nenávisti je láska, vše zde má svůj opak, aby zde mohla být láska tak zde musí být i nenávist, je těžké milovat to co nás nenávidí, pokud nás Romové nenávidí tak logicky je nemůžeme milovat to je logické, proč nás vlastně Romové tolik nenávidí že nám tolik škodí?

Romové touží po pomstě za to, že se nemají zde velmi dobře, a tak nás mnoho století v EU nenávidí, my ale nemůžeme v EU za to, že se Romové nemají zde velmi dobře chyba je na straně Romů. Proč Romové neopustí EU, svět je přeci veliký a jistě se na světě najde někde místo, kde budou Romy milovat?

Jenže takové místo na světě nikde není a nebude, problémem je v tom, jak Romové myslí a jak žijí, komu není rady tomu není pomoci. Proč vidíš nenávist u svého bratra, ale vlastní nenávisti nevšímáš?

Jak můžeš říci svému bratru: ‚Nech mě, ať ti pomohu s tvojí nenávistí,‘ a přitom máš sám v sobě mnoho nenávisti! Pokrytče, nejprve se zbav svojí nenávisti ke svému bratru, a tehdy prohlédneš, abys pomohl svému bratru se zbavit svojí nenávisti k tobě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.